Strona Główna www.koszecin.net
e-koszęcin

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Koszęciński Festiwal Modelarski Koszęcin 16-17.03.2019
Autor Wiadomość
modelarz 

Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 224
Skąd: Koschentin/Koszęcin
Wysłany: 2019-03-31, 14:10   VIII Koszęciński Festiwal Modelarski Koszęcin 16-17.03.2019

Wyniki VIII Koszęcińskiego Festiwalu Modelarskiego
o puchar wójta gminy Koszęcin 2019


Puchar Wójta Grand Prix dla Andrzeja Jakulewicz za USS North Carolina
Puchar Dyr. Domu Kultury dla Marcina Matejko za Wedell Wiliams
Puchar Dyr. Szkoły dla Piotra Mieszkowskiego za Hydrogliser Farman
Memoriał Andrzeja Beksy – Jacek Łuczak za wyprawę w góry
Memoriał Pilota Gerarda Ranoszki – Romeo Musial za Mosquito NF II
Memoriał poległej załogi Lublina – Kamil Kornatka za C7P
Puchar czeskiego producenta dla Grzegorza Peroń za Fokker E II
KPM Karvina – za najciekawszy model - Marcin Matejko za Shermana
Puchar IPMS POLSKA za najciekawszy model w Barwach Polskich - Dariusz Jakubczak za MiG 19 PM
Liga Damska Junior – Ewa Matyasik za Stację Pandy Wielkie
Liga Damska Młodzik – Martyna Solich za Ratusz we Wrocławiu
HUNGARY – nagroda specjalna za najciekawszy model konstrukcji węgierskiej lub
barwach Węgier dla Erlend Janson za Zrinyi
Nagroda specjalna od firmy Eduard dla Marcela Kułakowskiego za F6F Hellcat
Nagroda specjalna od firmy Special Hobby dla Adama Grzymskiego za CH 37 MOJAVE
Grand Prix od Świata z Kartonu dla Daniela Kruczała za Kapliczkę
YAHU MODELS dla Michała Jagusiaka za Case VA I
Nagroda specjalna od firmy „Modelcollect” dla Bartłomiej Stawski za T- 72 BM
Nagroda ISMR dla Wojciecha Bryńskiego – „ Gdzieś w Niemczech”
Nagroda od zachwyconego sklepowego – Cyprian Kokowski za PZL P-23 Karaś
Wyróżnienie za najciekawszy model w skali 1/72 w barwach R.A.F.
Bruno Szlachta za Westland sea king
Wyróżnienie za najciekawszy model w skali 1/72 w barwach FUFTWAFFE
Sebastian Zwyrtek za BF110c-6
Wyróżnienie za najciekawszy model w skali 1/72 w barwach U.S.A.F.,
Tomasz Bień za D-47
Wyróżnienie za najciekawszy model w skali 1/72 w barwach JAPONI
Krzysztof Idzik za Mitsubishi
Nagroda Dziki od modelarzy Kieleckich dla Marcina Matejko za Wittman D-12 „Bonzo” Nagroda Modelarzy z Łasku:
- junior Marcel Kułakowski za F-16
- senior Michał Jagusiak za F-16 D Block 52+ Jastrząb
Nagroda Militaria
- Cyprian Kokowski – PZL P-23 Karaś
- Grzegorz Peroń – Kapral K.O.P. 1939
- Michał Jagusiak – TKS Tankietka
- Jarosław Smółka – TKS
- Kamil Zoszak – Renault FT – 17

Kategoria czeskie sędziowanie wygrali
- Przemysław Litewka 80,5 pkt
- Andrzej Ligocki 78 pkt
- Mateusz Michalecki 69 pkt

Koszęcińskie Raki:
KR1
1. Marcin Matejko PZL P 11 94pkt
2. Ireneusz Mikucki za SBLim 2A 85pkt
3. Krzysztof Pawlik za Tbf-1C Avenger 81 pkt
4. Artur Domański A6M-3a typ 22 Zero 74 pkt

KR2
1. Jacek Sznajder Experimental Southampton N-218 84 pkt
2. Marcin Chruścielewski za Grumman F-14A Tomcat 62pkt
KR3
1. Mirosław Prośniak za PZInż. 152 89pkt
2. Andrzej Ligocki za Wóz 172M 65 pkt
3. Witold Wołyniec za SHERMAN Mk.V 53pkt
KR4
1. Jacek Jabłoński za Gaz -AAA / Maksim M4 84pkt
2. Bartłomiej Stawski za PT-91 Twardy 74pkt
3. Marek Ziętek za PM-3 66pkt

SCRATCH
SP1 Marcin Matejko za Wittman D12 „Bonzo”
SP2 Jacek Łuczak za STAR 660 M2
SK2 Krzysztof Ceforski za gaz 69 m
SK5 Grzegorz Szklarczyk za Szturman 1918

Euro Puchary
EU1
- Mateusz Michalecki za Mi-17
- Michał Jagusiak za MiG-21F-13 „809”
- Konrad Spałek za C - 47 A DAKOTA
EU2
- Ireneusz Mikucki za MIG-21 MF
- Petr Ligocki za JASS GRIPEN
EU3
- Konrad Spałek za MIG 21UM
- Marian Orliński za Mig- 23MF
- Andrzej Ligocki za MI - 17 1 V
EU4
- Paweł Sarna za BRDM 2
- Krzysztof Zabłocki za AH-1 Cobra
- Michał Jagusiak za Panzerhaubitze PzH 2000
EU6
- Jacek Łuczak za URAL 4320 CRANE
- Dawid Lorek za KTO Rosomak
- Jacek Łuczak za HONKER -SOFT-TOP
EU8
-Marcelina Klimkowska za LIM-6 BIS PLR (MiG-17F)
EU10
- Mateusz Solarski za Czołg
EU 11
- Marcel Kułakowski za BTR-60

Festiwal:
WN
- Marek Busz za „Oaza”
- Jacek Łuczak za „ Rodzina na spacerze z dziećmi „
- Bartłomiej Głuch za V-1

S
- Ireneusz Mikucki za Stacja Radarowa
V
- Marcin Matejko za Wedell Williams 44 “Red lion”
- Marcin Guziakiewicz za P-11 C
- Jacek Jabłoński za HAWK P-6E
K
- Paweł Ochwat za myśliwce Japońskie
- Andrzej Domański za Motocykle II Wojny Światowej
- Marek Ziętek za Panzer 2

Młodzicy

Andrzej Wąsik
Angela Szklarczyk
Antoni Barnaś
Aron Boruta
Aurelia Wąsik
Bartek Jaśkiewicz
Bartłomiej Burzyński
Bartosz Kachel
Bartosz Kopaczewski
Bartosz Majętny
Bartosz Mierosławski
Bartosz Wołyński
Dawid Szewczyk
Dorota Kowalska
Eryk Robok
Filip Nadkansky
Filip Paszek
Grzegorz Zabłocki
Hubert Popiel
Jacek Hanisz
Jakub Roszak
Jakub Sanocki
Jakub Teichmann
Jan Bembenek
Jan Jaworski
Jan Struzik
Jarosław Ziółkowski
Jędrzej Myśliwski
Jonasz Myśliwski
Jonatan Czyż
Julia Ślusarczyk
Kacper Gajda
Kacper Grzegorzewski
Kajetan Gajda
Kamil Kruk
Kamila Kamińska
Karol Sowada
Karolina Demel
Katarzyna Walc
Konrad Graca
Krzysztof Hrycko
Krzysztof Jakubczak
Kuba Wnętrzak
Lidia Kowalska
Łukasz Wachowski
Łukasz Idzik
Łukasz Kucharski
Łukasz Urbaś
Maciej £obko
Maciej Modliński
Maciej Witkowski
Maksymilian Solich
Maksymilian Danilewicz
Małgorzata Paszek
Marcin Długołęcki
Marcin Stanchły
Martyna Urbaś
Martyna Solich
Martyna Wiśniewska
Mateusz Bekierz
Mateusz Modliński
Meincke Ryszard
Michał Struzik
Michał Wojnar
Mikołaj Ognisty
Mikołaj Smółka
Miłosz Wojańczyk
Natalia Matejko
Nikodem Głodkowski
Ondrej Molinger
Oskar Alpiński
Piotr Dworaczek
Solich Maksymilian
Solich Martyna
Szymon Abdoul
Szymon Beblik
Szymon Matyasik
Szymon Orłowski
Szymon Wcisło
Tadeusz Dembski
Tomasz Bugiel
Tomek Struzik
Tymon Zuber
Wiktor Guziakiewicz
Wiktoria Odziemkowska
Wojciech Maleszka

Juniorzy plastik
JSp
Marcel Kułakowski za Hellcat
Marcelina Klimkowska za Nieuporta
Kamil Mańka za PZL P 11c
JŚp
Karol Golenia za AH-64
Karol Kołodziejczyk za AH 64
JPpk
Marcel Kułakowski za BTR-60
Aleksander Kuzniecaw za BA-20
Marcelina Klimkowska za Sd.Kfz.15
JPpg
Marcel Kułakowski za TKS
Bartosz Wincencik T-34
Grzegorz Bartkowiak za 7 tp
JPpc
Piotr Mieszkowski GT2
Dominik Styczyrz VW Garbus
JAp
Arkadiusz Stanchły za LeFH
JFp
Dominik Styczyrz za Antyterrorysta
Andrzej Korzeniak za Okopy
JOp
Mateusz Kładuł za Westland Sea
Błażej Korzeniak za USS Kitty Hawk
Karol Kołodziejczyk za Santa Maria
JDp
Filip Glanerski za Kiedyś piloci byli….
Dominik Krzysztofik za Zasadzka
Ewa Matyasik za Stacja Pandy Wielkie
JSf
Xawery Klimkowski za Magnaguard

Juniorzy karton
JKs1
Dominik Krzysztofik za Me 109
Miłosz Dąbrowski za I-16
Karol Kołodziejczyk za Bell P-39

JKs3
Samuel Borgieł za przejazd kolejowy

JKp1
Jakub Wiśniewski za Shermann
Miłosz Dąbrowski za Tygrysa
Dominik Krzysztofik za Panthere

JKp2
Dominik Krzysztofik za Opel Blitz
Miłosz Dąbrowski za Mowag
Marek Maleszka za Rauwer-S

JKp3
Dominik Krzysztofik za Cu 2t
Piotr Mieszkowski za lokomotywe
Arek Stanchły za Tie fighter

JKo
Dominik Krzysztof za K - 3 Leninski Komsomoł
Piotr Kubicki za Okręt LEM
Bartosz Burzyk za Okręt

JKOdw
Dominik Krzysztofik za M - 18
Franciszek Ślusarczyk za TITANIC
Piotr Mieszkowski za HYDROGLISER FARMAN

JKb
Piotr Mieszkowski za Kaplica Jaszczurówka
Dariusz Reichel za Nastawnia Wolsztyn
Marek Malaszka za Kościół z Kochłowic

JKf
Emilia Bogacz za Bolesław Chrobry
Franciszek Ślusarczyk za Żółwia
Julia Ciuk za Lwa

Seniorzy plastik
Sp1
Marcin Matejko za Breguet XIX
Przemysław Litewka za SE.SA
Artur Domański za Spitfire Mk. XVI

Sp2
Cyprian Kukowski za Macchi C200
Dariusz Jakubczak za Fokker Dr III
Sebastian Bembenek za Yak 3

Sp3
Przemysław Litewka za Rumpler C IV
Marcin Matejko za L.T. Meteor
Artur Domański za Junkers D.I.

Sp4
Daniel Odziemkowski za Tomcat F-14
Michał Jagusiak za MiG-15
Kuba Pionko za A-4 Skyhawk

Sp5
Ireneusz Mikucki za MiG 21 MF
Dariusz Jakubczak za MiG 19
Michał Michnol za Aero L-29 Delfin

Sp6
Grzegorz Szklarczyk za Arado
Konrad Spałek za MiG UM

Sp7
Marcin Matejko za Firecracker
Przemysław Litewka za Albatrosa B II
Jarosław Smółka za Zlina

Sp8
Mateusz Michalecki za Mi – 17
Adam Grzymski za CH-37
Bruno Szlachta za Sea King

Sp9
Dariusz Dźwigała za MH-6

Pp1
Zbigniew Perski za Prage
Wojciech Kołodziejczyk za Pod jabłonią
Marek Ziętek za F-84G

Pp2
Jacek Jabłoński za Nash Quad
Tomasz Bajer za Tatra
Michał Michnol za Nash Quad

Pp3
Mirosław Prośniak za Nash Quad
Daniel Odziemkowski za KZKT 257-L
Sebastian Bembenek za Pickup ZU -23

Pp4
Bartłomiej Stawski za T-72
Jacek Jabłoński za Toldi IIa
Zbigniew Perski za 10TP

Pp5
Krzysztof Opiłka za Hetzer
Dawid Lorek za Matilda
Sebastian Bembenek za Elefant

Pp6
Krzysztof Opiłka za ATT
Witold Hałub za M10 Achilles
Wojciech Kasznia za Sd.Kfz 7/2

Pp7
Ireneusz Mikucki za Opel Astra
Jarosław Rybicki za Chevy
Tomasz Bień za Porche

Pp8
Michał Michnol za Case Vai
Tomasz Cichowski za Scania
Ireneusz Mikucki za Scania

Pp9
Tomasz Brudzicki za DKW

Pp10
Andrzej Domański za Zundapp
Jacek Jabłoński za Sd.Kfz
Witold Hałub za Trumpf 3HW

Fp
Sebastian Bembenek za Lord
Andrzej Domański za Bojar
Jacek Wesołowski za Terminatora

Ap
Robert Burski za German 12,8
Andrzej Domański za 7,2 Inch Howtzer
Jacek Jabłoński za Flak 36

Op
Dawid Lorek za Musashi
Zdzisław Rusinowski za ORP Burza
Mateusz Miarka zaUSS Intrepid

Dp
Wojciech Bryński za Gdzieś w Niemczech
Jarosław Dryszcz za T-34 na cmentarzu
Marcin Guziakiewicz za Skrzyżowanie

SF
Paweł Szkopek za Blue Warrior
Tomasz Iskrzycki za Patrol
Konrad Spałek za Czołg Behemoth

Seniorzy karton
KS1
Daniel Kruczała za Mitsubishi A6M2 Zero
Zdzisław Rusinowski za Bartel BM-6a
Michał Wojnar za Hawker Typhoon

KS2
Krzysztof Seweryn za B-25 Mitchell


Krzysztof Zabłocki za AH-1 Cobra
Rafał Kwaśniok za AH-64A Apache

KSO
Kamil Kornatka za TS-11 Iskra
Dawid Suchanek za A7E CORSAIR II
Krzysztof Seweryn za TU-22 M3 "Backfire" C

KSZ
Tadeusz Duda za Jeżyk

KR
Szymon Koza za THUNDERBOLT (ciężki myśliwiec)
Stanisław Śliwiński za Rakieta METEOR-2
Daniel Kruczała za Delta IV Medium

KPg
Kamil Kornatka za C7P
Paweł Kozłowski za PANZER 38 (t)
Rafał Jędrzejczyk za ZSU 23-4 Szyłka

KPkw
Kamil Harupa za KTO Rosomak
Kamil Kornatka za Kraz 255B
Adam Spiliszewski za Star 266

KPkc
Maciej Myśliński za Stara 28
Mateusz Chachulski za BMW SAUBER
Dariusz Furtak za Komatsu

KPS
Zbigniew Maj za Parowóz Tk i 1
Mariusz Krzysztofik za Salamanca 1813
Zdzisław Rusinowski za Wieża ciśnień z parowozem Ol49 -diorama kolejowa

KA
Tadeusz Duda za Bofors
Szymon Koza za Rakieta balistyczna V-2

KF
Tadeusz Duda za Husarz
Stanisław Śliwiński za Figura św. Jana Nepomucena
Kamil Harupa za Jurand

KB
Tadeusz Duda za Mamenka
Jacek Stolarski za Neogotycki kościół w Szczecinie Dąbiu
Andrzej Jakulewicz za Stajnia

KO
Andrzej Jakulewicz za USS North Carolina
Mariusz Kielar za R-17 Halny
Rafał Jędrzejczyk za Ciężki krążownik IJN Tone

KOdw
Zdzisław Rusinowski za HMS Sheffield

KOp
Szymon Koza za Kaiten

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska
MMŚ1
Daniel Odziemkowski za F-14
Artur Domański za Supermarine Spitfire Mk.XVI
Kuba Pionko za A-4 Skyhawk

MMŚ2
Cyprian Kokowski za Macchi
Dariusz Jakubczak za MIG - 19 PM
Sebastian Bembenek za Yak 3

MMŚ3
Zbigniew Perski za Samochód cieżarowy Paga RV
Bartłomiej Stawski za T-72 BM
Wojciech Kołodziejczyk za Pod jabłonią Praga RV

MMŚ4
Krzysztof Opiłka za AT-T Anti aircraft
Daniel Odziemkowski za KZKT 257-L Tractor
Wojciech Kasznia za Sd. Kfz. 7/2

MMŚ5
Karol Golenia za AH - G4
Karol Kołodziejczyk za AH 64 A Apache
Kamil Mańka za PZL P.11C

MMŚ6
Marcelina Klimkowska za LIM-6 BIS PLR (MiG-17F)
Karol Kołodziejczyk za Bell P- 39 Air Cobra

MMŚ7
Grzegorz Bartkowiak za 7TP
Bartosz Wincencik za T-34/76

MMŚ8
Marcel Kułakowski za TKS-20mm
Marcelina Klimkowska za Sd.Kfz.15 Horch
Aleksander Smontzer za BA-20

Puchar Polski Modeli Redukcyjnych

Do PPMR zostały zaliczone modele, które były ocenione w „Koszęcińskich Rakach” oraz modele zgłoszone do kategorii KPM – ocena według regulaminu czeskiego (punktowego). Poniżej lista zawodników wraz z uzyskanymi punktami.

- Andrzej Ligocki 14 pkt
- Przemysław Litewka 10 pkt
- Marcin Matejko 10 pkt
- Jacek Sznajder 10 pkt
- Mirosław Prośniak 10 pkt
- Jacek Jabłoński 10 pkt
- Ireneusz Mikucki 7 pkt
- Marcin Chruścielewski 7 pkt
- Bartłomiej Stawski za 7 pkt
- Mateusz Michalecki 4 pkt
- Krzysztof Pawlik 4 pkt
- Witold Wołyniec 4 pkt
- Marek Ziętek 4 pkt

Oceny dokonały komisje sędziowskie w składzie:

KPM Karvina - Petr Dorda
KR1 - Szymon Grzywocz, Darek Jakubczak, Piotr Koza
KR2- Szymon Grzywocz, Darek Jakubczak, Piotr Koza
KR3- Szymon Grzywocz, Krzysztof Koza, Roman Sanocki
KR4- Szymon Grzywocz, Krzysztof Koza, Roman Sanocki
_________________
Jesteśmy na facebooku jako Kółko modelarskie Broń i Barwa Koszęcin.
Blogger - http://kobzamodellfabrik.blogspot.com/
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 11